s5 mesaj takip iphone Plus casus telefon taşımalı bilgisayarda ebeveyn denetimi windows 10 dernek whatsapp sohbet sesi kapatma asus telefon teknik servis takip telefonla msn iphoneda muzik dinlemek silinen iphone yazılım güncelleme hücresel veri facebookta profilimi takip edenler highster mobile indir iphone yazılım güncelleme problemi iphone 6s iphone ile yer takibi samsung android takip iphone 6 Plus yazılım güncelleme gelmedi samsung note 7 google arama gecmisi silme cep telefonu facebookta takip nomre izleme programi windows xp ebeveyn denetimi yükle iphone müzik dinleme programı internetsiz android casus cep telefon takip sistemleri whatsapp son görülme takibi iphone Plus iphoneda arama kaydetme whatsapp masaüstü görsel programlama öğrenci takip programı bilgisayardan site telefon yer localiser un numéro téléphone second city coupons toronto

Kapat

1998 yılından bu yana, profesyonel kadrosu, dinamik ve farklı iş anlayışıyla kendine güvenen, rekabet etmekten çekinmeyen, geleceği hedeflemiş bir kurum olarak, başta turizm olmak üzere çeşitli sektörlerde hizmet veren TDO Group bünyesinde yer alan TDO Danışmanlık, güç ve işbirliği yaptığı ortakları ile vizyonunu ve hedeflerini büyütmeye, performansı ve paylaşımı ile yaratmaya ve üretmeye devam etmektedir.

Turizm, öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek ya da mesleğinde profesyonelleşmek amacıyla yurt dışına yapacağınız seyahatlerde size yardımcı olmakta, çalışma ortakları ve temsilcilikleri ile birçok yurtdışı eğitim programları ve eğitim odaklı genel ve ticari seyahat hizmetleri konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Vize başvurularınızı veya şahsen başvuru gerektiren durumlarda Büyük elçilik /Başkonsolosluk yetkilileri ile yapacağınız randevularınızı hızlı bir şekilde organize eden ve başvurunuzla ilgili prosedürü tamamlayan şirketimizin, birçok Büyükelçilik ve Başkonsolosluk nezdinde akreditasyonu bulunmaktadır.

Ayrıca şirketimiz uluslararası turizm ve turizm ile ilgili sektördeki yatırımcılara ve işletmecilere danışmanlık hizmeti vermekte ve sizin için birçok otel acentesi ve bilet satış ofisinden en uygun rezervasyon bilgilerine ulaşarak 24 saat içinde tüm alternatifleri bilginize sunmaktadır.

Sigorta Danışmanı olarak size sigorta poliçesi satın almanız için gerekli destek profesyonel kadrolar tarafından, uluslararası tecrübeye sahip bir sigorta danışmanı yardımı ile tam ve doğru olarak verilmektedir. Diğer yandan Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışı seyahatlerinizde olabilecek tedavi masraflarınızı karşılayabilecek bir poliçeye sahip olmanız sağlanmaktadır. Bu çerçevede 2010-2011 yılında yıllık ortalama 5.000 müşterinin vize müracaatı %95 oranında başarıyla sonuçlandırılmıştır.

Şirketimiz bu performansıyla vize taleplerin karşılanması konusunda Türkiye’de ilk 10, Ankara’da ilk 3 firma arasına girmekte ve Türkiye genelinde vize taleplerinin %40’nı karşılamaktadır. Bu kapsamda 2010-2011 yıllarında 2.500 otel ve 2.500 uçak rezervasyonu yapılmış, 4.000 seyahat sigorta poliçesi düzenlenmiştir.